Hakkımızda

Mesudiyeli.com; yılların tecrübesi…

Bizler Mesudiyeli.com olarak, 2009 yılında beri Türkiye’nin birçok bölgesinde tercih edilen, kendi imalatımız olan ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize artık web ortamında sunuyoruz.

Mesudiyeli.com olarak önceliğimiz kalite ve uygun fiyattır. Yılların tecrübesi ve tekstil ustalığının harmanlanması ile bugünlere gelmiş bulunan Mesudiyeli.com, fiyat ve kalite hususlarında iddialıdır.

Mesudiyeli.com üzerinde, özellikle kadın giyim ve kadın iç giyime dair yüzlerce ürünü çok özel fiyatlara bulabilirsiniz. Zengin ürün çeşitliliğine sahip sitemizde, gerek kendinizin gerekse ailenizin giyim ve iç giyim ihtiyacını hem hesaplı şekilde görebilirsiniz.

Mesudiyeli’den hem kapıda nakit ve kartla ödeme hem de direkt web sitemiz üzerinden kartla ödeme yapabilirsiniz.

Mesudiyeli bünyesinde birçok ürün grubunu barındırır. Bu ürün grupları başlıca Kadın, Erkek ve Çocuk kategorileridir. Bu ürün kategorilerinin ise alt kategorileri bulunmaktadır.

Geleneksel ticaret anlayışının varisi olarak Mesudiyeli.com, müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutar. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5